Партнери
__logo tentiq

Високоякісні вироби від компанії, якій ви можете довіряти!
Компанія HTS|Tent iQ™ спеціалізується на розробці, виробництві і реалізації тимчасових збірно-розбірних конструкцій. Область застосування конструкцій HTS|Tent iQ™ надзвичайно широка – проведення виставок, концертів, корпоративних заходів, організація кафе, ресторанів, торговельно-розважальних комплексів, зведення спортивних об’єктів, складських і промислових споруд, об’єктів для армії і багато іншого.

Подробнее

logo_en

Компанія HTS INDUSTRIAL є дивізіоном по продажу та оренді концерну RÖDER HTS HÖCKER GmbH.
У ній працюють провідні фахівці в галузі виробництва каркасно-тентових і швидкомонтованих конструкцій. У своїй діяльності HTS INDUSTRIAL проводить політику безперервного вдосконалення. Постійний контроль за рівнем обслуговування клієнтів і гнучке ціноутворення дозволяють задовольняти потреби замовників, що знаходяться в самих різних куточках земної кулі.

лого

Компанія “VTTG GROUP”
Здійснює прямий імпорт продукції RÖDER HTS HÖCKER GmbH на територію України з наступним продажем, інсталяцією, сервісним обслуговуванням і гарантією.
Крім цього, “VTTG GROUP володіє великим парком каркасно-тентових конструкцій, що надаються в користування на умовах оренди.

cvt-partner

ЦЕНТР ВИСТАВКОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ – ТІЛЬКИ ЕФЕКТИВНІ ВИСТАВКИ!” – ЦЕ НАШЕ ГАСЛО.
“Центр виставкових технологій” (ЦВТ) – організатор найбільших на півдні України міжнародних форумів.
ЦВТ – динамічно розвивається, з яскраво вираженим прагненням до творчого підходу у вирішенні проблем, до новизни і нестандартність підходів і технологій у виставковому бізнесі, що функціонує на основі командного духу, делегування повноважень і відповідальності, з чіткими ідеалами загальнолюдських цінностей – чесності, порядності, доброзичливості і явно вираженим пріоритетом до потреб клієнтів.

lightek-logo

Компанія “Лайтек”.
Почавши з продажу і прокату професійного обладнання для шоу-бізнесу, сьогодні компанія є лідером у своїй галузі, і пропонує комплекс технічних рішень по інсталяції шоу – техніки.

WOK_Logo_EN_End

ТОВ «ВОК МОНТАЖ СЕРВІС».
Області, в яких надаються послуги: вентиляція, кондиціонування, промислове холодопостачання, водопровід і каналізація, повітряне опалення, автономне опалення, автоматизація, диспетчеризація, моніторинг, енергозбереження.
На сьогоднішній день, компанія «ВОК МОНТАЖ СЕРВІС» надає широкий спектр послуг і пропонує великий вибір різного устаткування з широкого асортименту моделей і брендів.

logo

Компанія Artmax - один з найбільших постачальників послуг комплексного інженерного та технічного забезпечення спортивно-розважальних та суспільно-політичних заходів: концертів, фестивалів, змагань, конференцій будь-якого рівня і масштабу. На ринку прокату обладнання для шоу-бізнесу компанія Artmax працює з 1991 року і є одним з провідних операторів України.