AMBIENCE ™
logo_hts_med

Високоякісні вироби від компанії, якій Ви можете довіряти!

Компанія RÖDER HTS HÖCKER™ спеціалізуються на розробці, виробництві та реалізації тимчасових збірно-розбірних конструкцій. Область застосування конструкцій RÖDER HTS HÖCKER надзвичайно широка – проведення виставок, концертів, корпоративних заходів, організація кафе, ресторанів, торгово-розважальних комплексів, зведення спортивних об’єктів, складських і промислових споруд, об’єктів для армії та багатого іншого.
Ім’я «Редер» ось вже більше 50 років в усьому світі асоціюється з тимчасовими збірно-розбірними конструкціями. Нова компанія – RÖDER HTS HÖCKER™ – була заснована в 2001 році провідним експертом галузі Хайнцем Редерем. Будучи новатором галузі, він покладався на більш ніж піввіковий досвід і знання, отриманні за роки праці в якості керівника і власника компанії Röder AG. Компанія Röder AG, створена в 1959 році, була продана у 1994 році, коли Хайнц Редер відмовився від участі в ній.
Компанія RÖDER HTS HÖCKER™ швидко і динамічно зростала з моменту свого заснування і сьогодні є одним зі світових лідерів у своїй сфері. Модельний ряд компанії відрізняється різноманітністю форм і розмірів. У ньому представлені конструкції з шириною прогіну від 3-х до 60-ти метрів з різними варіантами і виконанням стін, дахів і підлоги, багатоповерхових і багатокутових споруд.
Головні рушійні сили компанії – постійний розвиток, інновації та технології.
Компанія інвестує значні кошти у вдосконалення технологічних процесів, у збільшення своїх виробничих потужностей, розміщених в м. Кефенрод (Німеччина). Виробничий комплекс компанії зальною площиною 64000 м2 забезпечує випуск широкого спектру тимчасових збірно-розбірних конструкцій. Всім клієнтам компанії гарантований високий рівень обслуговування, включаючи стислі терміни виготовлення, контроль якості, конкурентоспроможні ціни і вироби, які розроблені та виготовлені у відповідності з найвищими стандартами якості.

Контакти

Україна, Одеса.

+380 (48) 759-99-09
+380 (98) 695-93-85
info@ambience.com.ua
ambience_tent
Написати повідомлення

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

Файл