AMBIENCE ™
Web

AMBIENCE™ – це:

Група компаній , створених з метою надати українському споживачеві сучасні технології та сервіс європейського рівня в області створення тимчасової інфраструктури для проведення заходів формату «open-air events», а так само в області будівництва інноваційних каркасно-тентових споруд, а саме: спортивні арени, логістичні склади, ангари для зберігання, виробничі цехи, торгові та виставкові павільйони, офісні приміщення, ресторани і кафе, системи швидкого розгортання армії і МНС і багато інших конструкцій , які ламають стереотипи про терміни введення в експлуатацію і прив’язки до місцевості.

Ми працюємо для Вас і не обмежуємо Вашу фантазію і бажання!
Команда досвідчених фахівців в галузі технічного супроводу заходів , оперативно, в стислі строки, в будь-якій точці країни, створить для Вашого захода атмосферу абсолютного комфорту.

У нашої команди багаторічний досвід обслуговування кінофестивалів, виставок, конференцій, весіль, презентацій, концертів і багатьох інших заходів, а швидкобудуюємі конструкції дозволяють Вам витончено реалізувати найсміливіші ідеї задуманого заходу.

AMBIENCE™ – це:

Не тільки гарантована страховка від примх природи. Ми допоможемо Вам з пошуком локації для проведення Вашого події, облаштуємо простір необхідними площами тентових павільйонів і шатрів, оснастимо сценою, звуком, світлом, проекційним обладнанням, інтер’єрними та професійними меблями, сплануємо виставкові та підсобні площі, переговорні кімнати, гримерки та ін. професійним обладнанням італійської марки “OCTANORM”, забезпечимо енергопостачання та клімат-контроль у будь-який час року , надамо широкі рекламні можливості.

AMBIENCE™ — це:

  • Технічні поради та рекомендації досвідчених персональних менеджерів;
  • Комплексний інжиніринг в області каркасно-тентового будівництва;
  • Шеф-монтаж складних проектів висококласними інженерами з Німеччини;
  • Гарантійні зобов’язання від виробника і безстрокове сервісне обслуговування конструкцій;
  • Технічне та організаційне супроводження open-air заходів – Продумана і спланована логістика.
Контакти
Україна, Одеса.
+380 (48) 759-99-09
+380 (98) 695-93-85
info@ambience.com.ua
ambience_tent
Написати повідомлення

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

Файл