Декор, меблі, виставкове обладнання

Наша компанія пропонує широкий вибір аксесуарів для додаткового оснащення конструкцій. Ексклюзивне оформлення допоможе створити потрібну атмосферу, а зовнішні системи декорування – це запам’ятовується рішення, здатне істотно збільшити ефект від проведеного заходу. Ми пропонуємо різні варіанти декору в залежності від ваших завдань і особливостей місць установки тентової конструкції.

Ковролін

Ковролін. М’яке килимове покриття, призначене для укладання цілком на всю площу приміщення. Ковролін є відмінним покриттям підлоги. Він надає незамінний комфорт і значно покращує тепло – звукоізоляцію приміщення. Вартість (1 м²): 65 грн (продаж)

Тканинна драпірування

Тканинна драпірування. Незамінний декорування для весіль та інших святкових урочистостей. Створює ощушенія захищеності, повітря і спокою, приносить в приміщення затишок і тепло. Естетично дуже красиво. Вартість (1 м²): 70 грн за захід (до 3 діб)

Виставкове обладнання Octanorm

Для того, щоб ваша виставка або конференція пройшла успішно, у нас передбачені необхідні конференц-системи і повний комплект Octanorm, бренд світового масштабу, який займає особливе місце серед постачальників систем виставкового обладнання на основі алюмінієвих профілів.

Виставкове обладнання Octanorm 1 м²: 750 грн. за захід (до 3-х днів)

Для якісного і результативного проведення вашого заходу зазвичай необхідна велика кількість різноманітних меблів. Ми надаємо широкий вибір меблів, яку здаємо в оренду для різних заходів: банкетів і фуршетів, тренінгів і семінарів, корпоративних свят та весіль. Правильне оформлення простору і зон для коктейлю і відпочинку істотно збільшують ефект від проведеного події!

Квадратний стіл (120х80 см): 80 грн / добу
Кейтерингових стіл: 200 грн (без чохла) / 300 грн (з чохлом)
Люстра класична: 500 грн / добу
Офісний стілець: 60 грн / добу
Івент-стілець: 40 грн / добу
Диван (білий) + стіл: 2000 грн / добу, 2-й день - 1500 грн, 3-й день - 1000 грн