Системи підлоги

Ми пропонуємо різні варіанти підлогових покриттів. Завдяки жорсткого каркаса металевого каркасу і швидкої технології складання, дані системи можна використовувати цілий рік на будь-яких заходах. Сучасні технології дозволяють встановити підлогу на будь-які, навіть абсолютно нерівні поверхні. Такими системами накриваються будь-які природні площині без заподіяння шкоди: трава, газон, клумба, пісок, грунт, земля.

Дощата підлога Hocker

Дощата підлога “Hocker”. Дерево широко застосовувалося в будівництві в давні часи, користується популярністю і зараз. Правильно покладений дощатий підлогу відмінно виглядає і гармонійно вписується в інтер’єр. Він довговічний, теплий, екологічний, легкий у догляді. Дощату підлогу не викликає алергії, зберігає тепло, створює особливу атмосферу. Алюмінієві каркаси забезпечують рівну, гладеньку поверхню підлоги і оптимальний розподіл вагових навантажень.

Підлога Layher

Підлога “Layher” забезпечує ідеально рівну поверхню, навіть якщо майданчик має великий ухил. Міцна і надійна конструкція легка, технологічна в збірці, зручна при танспортіровке. Даний тип статі ідеальний на майданчиках самої складної конфігурації.

Подіум

Подіум. Незамінний при показі мод. Застосовується для візуального позначення функціональної зони приміщення або для вивільнення корисної площі в обмеженому просторі.