Технічна організація

Ми маємо великий досвід технічної підготовки і проведення заходів абсолютно будь-якого масштабу: від приватної вечірки на кілька десятків гостей до масштабного музичного фестивалю на кілька тисяч чоловік. Висококваліфіковані фахівці нашої команди готові задовольнити побажання і смаки кожного клієнта і підійти індивідуально до кожного заходу. Нам під силу вирішити найскладніші технічні завдання і забезпечити всім необхідним найдосвідченішого замовника.

Конференції та семінари

Вибираючи конструкції тентів від компанії Ambience, ви отримуєте гарантію якості, стильний, комфортний і надійний павільйон, який може бути обладнаний всім необхідним для проведення форумів, конференцій, семінарів. У наc передбачені всі необхідні конференц-системи. Наші конструкції дозволять вам витончено реалізувати найсміливіші ідеї задуманого заходу під відкритим небом без оглядки на масштабність події та погодні умови.

Виставки та ярмарки

Наші тентові конструкції ідеально підходять для великих виставок і ярмарків. У великому тенті може бути передбачена окрема секція під сцену, гримерку, бар, кухню-гриль. Площа легко розбивається зонально за допомогою виставкового комплекту Octanorm, бренду світового масштабу, який займає особливе місце серед постачальників систем виставкового обладнання на основі алюмінієвих профілів. За допомогою наших павільйонів вирішується проблема не тільки місця для проведення масштабних подій, а й естетичної вписанности як в історичний ареал міського простору, так і в природне середовище.

Концерти та фестивалі

Для концертів і масштабних фестивалів у нас передбачений цілий ряд рішень. Це може бути як одна велика конструкція площею 2500 м², так і кілька павільйонів, які в свою чергу або з’єднуються між собою, утворюючи єдиний простір, або встановлюються як окремі тенти, розбиті функціонально: гостьовий намет, буфетна лінія, основний тент для концертної програми.

Весілля

Завдяки нашим білосніжним павільйонів, весілля під відкритим небом буде не тільки красивою і такою, що запам’ятовується, а й комфортною. А прозорий дах може послужити як укриттям від непередбачуваності погодних умов, так і прекрасним полотном для декору квітами і світлового дизайну, який створить в наших тенти неймовірну і незабутню атмосферу.

Презентації

Переваги тентових конструкцій для проведення презентацій очевидні: Ви можете вибрати будь-який майданчик, яка задовольняє вашим критеріям: вона може бути досить віддалена, перебувати на березі моря, в лісі, в горах або в історичному ареалі міста. Наші павільйони можуть бути встановлені на будь-яку поверхню в найкоротші терміни, що дозволяє втілити будь-яку ідею.

Корпоративні свята та урочисті заходи

Open-air – особливо популярний формат формат урочистих заходів в Європі і світі. Банкети, фуршети, корпоративні свята, коктейлі, які мають офіційно-ділову спрямованість – все це можна зробити на відкритому майданчику, де кількість гостей може доходити до декількох тисяч чоловік. Існує багато варіантів зробити вечірку в своєму індивідуальному стилі, створивши ексклюзивне подія, яка запам’ятається гостям своєю неповторною атмосферою.