Стіни і двері

Залежно від призначення конструкції Röder HTS Höcker можуть оснащуватися різними варіантами стін:

Щільні ПВХ стіни

Щільні ПВХ стіни (з вікном і глухі) мають найвищі показники міцності. ПВХ тканина стійка до сонячного випромінювання і не вигорає на сонці. На морозі так само показала себе з кращого боку і не втрачає своїх якостей. Не пропускає вологу, несхильна гниття, легко миється. ПВХ тканина гарантує довговічність в експлуатації на відкритому повітрі цілий рік. Можна легко використовувати в якості рекламної площини. Вартість: 0 грн (входить в базу).

Склопакети Hocker

Склопакети Hocker забезпечують природне освітлення внутрішнього приміщення, захист від атмосферних впливів, його тепло- і звукоізоляцію. Вартість (секція 5 м): 1600 грн (перший день).

Пластикові ABS-панелі

Пластикові ABS-панелі – це стіни з інженерного пластика. Має високу ударостійкість і жорсткістю. За цими показниками пластикові листи ABS значно перевершують навіть ударостійкий полістирол, не кажучи вже про інші види пластмас. При цьому він досить еластичний, легкий і має високу зносостійкість. ABS-пластик має привабливий зовнішній вигляд і естетично вписується в будь-яке святкування. Вартість (секція 5 м): 800 грн (входить в базу).

Так само ви можете вибрати кілька варіантів дверей:

Одностулкові двері

Одностулкові двері забезпечують належний рівень тепло- і вологоізоляції, відрізняються чудовими експлуатаційними якостями, надійністю і міцністю. Пластик надійний і забезпечує вам захист від холоду, вогкості і звуку. Вартість: 2000 грн.

Двостулкові двері

Двостулкові двері володіють тими ж якостями, що і одностулкові, але при цьому мають набагато більші пропускні можливості. Якщо у вас масовий захід з великою кількістю гостей, двостулкові двері – ідеальне рішення. Вартість: 3000 грн.