Конструкції Business & Industrial

Швидкомонтовані промислові та складські конструкції RÖDER HTS HÖCKER серії “Business & Industrial” забезпечують значні фінансові та експлуатаційні переваги в порівнянні з традиційними методами будівництва.

Модельний ряд конструкцій серії “Business & Industrial” включає однопрогонові конструкції шириною від 5,00 до 30,00 м. Висота по стіні – від 3,20 до 6,20 м.

Дана серія швидкомонтованих збірно-розбірних конструкцій дозволяє кінцевим користувачам і орендних компаній оперативно вирішити проблему організації критого простору для різноманітних промислових і комерційних цілей. Область застосування конструкцій надзвичайно широка: складські приміщення, виробничі цехи, автомобільні салони, військові інфраструктурні об’єкти, авіаційні ангари, приміщення для роздрібної торгівлі, виставок, ярмарків, організація корпоративних заходів та багато іншого.

Як і традиційні стаціонарні будівлі, конструкції серії “Business & Industrial” можуть бути спроектовані і виготовлені відповідно до необхідними рівнями вітрових і снігових навантажень. При цьому швидкобудуюємі промислові та складські конструкції RÖDER HTS HÖCKER володіють багатьма перевагами в порівнянні зі стаціонарними спорудами: легкість і швидкість збірки, значне зниження витрат на монтаж, можливість демонтажу в найкоротші терміни без будь-якого шкоди для конструкцій, мобільність і можливість перенесення конструкцій на іншу майданчик, можливість зміни розміру конструкції (подовження, зменшення) в найкоротші терміни і т.д.

Конструкції пройшли добровільну сертифікацію ГОСТ Р. ПВХ покриття виготовлені з сертифікованого ПВХ-полотна з добавками, що перешкоджають горінню, відповідно до відповідно до міжнародних стандартів, включаючи DIN 4102 B1, BS 5438 / 7837DIN 4102, ГОСТ 30444-97 РП1 і ГОСТ Г1.

Конструкції серії “Business & Industrial” поставляються з різними варіантами покрівлі: стандартна одношарова ПВХ дах, надувна термоізольована двошаровий ПВХ дах “THERMO”, сендвіч панелі.

Конструкції серії “Business & Industrial” можуть поставлятися в комплекті з різними конструкціями стін, дверима, воротами, перегородками, системами освітлення, опалення, кондиціонування і вентиляції.

Конструкції серії “Business & Industrial” поділяються на кілька категорій, більш детально розглянути ви їх можете на офіційному сайті RÖDER HTS HÖCKER, або завантажити повний каталог продукції:

catalo_file
Зробіть наступний крок – зв'яжіться з нами сьогодні.

Ваше имя (обязательно)

Ваш e-mail (обязательно)

Ваш телефон (обязательно)

Тема (обязательно)

Сообщение (обязательно)

Файл