Конструкції Compatible Structure

З моменту появи каркасно-тентових конструкцій і їх оренди, орендні компанії змогли вибирати, а потім купувати бажані ними типи каркасно-тентових конструкцій у різних виробників, що пропонують різні системи збірно-розбірних конструкцій.

Історично склалося так, що після того, як орендна компанія вибрала постачальника, вона потрапляла в залежність від нього просто через несумісність обраної тентової системи з системами інших постачальників.

До сих пір у компаній було два рішення. Або продовжувати купувати і обслуговувати обладнання у вибраного постачальника без можливості вплинути на ціноутворення і терміни виготовлення, або вибрати нового постачальника. Вибір нового постачальника вимагав покупки ще однієї тентової системи, тобто значних інвестицій, і вирішення проблеми сумісності нової і старої систем.

Сумісна серія конструкцій компанії RÖDER HTS HÖCKER спеціально розроблена для того, щоб дати компаніям, що здають в оренду каркасно-тентові конструкції по всьому світу, альтернативний варіант тентового обладнання.

Наш великий модельний ряд сумісних систем конструкцій повністю збирається з готових блоків і не відрізнити від аналогів конкурентів. Цей альтернативний варіант дозволяє покупцеві купувати як запчастини, так і повнокомплектні каркасно-тентові конструкції у постачальника, який, як вони вважають, може поставити більш якісний виріб по більш конкурентоспроможною ціною і в оптимальні терміни. Модельний ряд включає в себе кілька серій: Пагоди Paris Cannes Pagoda, Паті Тенти Paris Party Tent, Біг Тенти Paris Large Event, так само конструкції Tec-Span і Штутгарт.

Конструкції серії “Compatible Structure” поділяються на кілька категорій, більш детально розглянути ви їх можете на офіційному сайті RÖDER HTS HÖCKER, або завантажити повний каталог продукції:

catalo_file
Зробіть наступний крок – зв'яжіться з нами сьогодні.

Ваше имя (обязательно)

Ваш e-mail (обязательно)

Ваш телефон (обязательно)

Тема (обязательно)

Сообщение (обязательно)

Файл