Конструкції Custom Design

Компанія RÖDER HTS HÖCKER пропонує клієнтам з особливими вимогами до конструкції послуги з проектування будь-яких спеціальних споруд. Проектне бюро компанії RÖDER HTS HÖCKER втілить ваші ідеї в реальність від початкових концепцій до робочих креслень, виробництва, постачання і, якщо буде потрібно, повного монтажу.

В основі роботи проектного бюро компанії RÖDER HTS HÖCKER лежать безцінні знання експертів, придбані за роки проектування спеціалізованих конструкцій. Цей досвід у поєднанні з використанням новітніх технологій 3D CAD моделювання і автоматизованих виробничих процесів з ЧПУ дозволив компанії RÖDER HTS HÖCKER досягти успіху і стати лідером в цій галузі.

Ми вважаємо, що процес проектування спеціальних споруд повинен бути колективною творчістю і здійснюватися в тісній співпраці з нашими клієнтами, що дозволить зрозуміти всі нюанси розроблюваного проекту, включаючи географічні, кліматичні особливості і рельєф майданчика монтажу, дизайнерські рішення і т.д. Ми маємо великий досвід співпраці з численними приватними, корпоративними клієнтами, урядовими організаціями по всьому світу в області розробки, виробництва і постачання унікальних новаторських збірно-розбірних конструкцій.

При проектуванні конструкцій на спецзамовлення, наша головна мета – використовувати максимальну кількість елементів існуючих в наших стандартних конструкціях. Такий підхід є ефективним і зручним як для замовника, так і для постачальника, дозволяючи перейти до етапу виготовлення конструкції набагато раніше, ніж в разі, якби елементи конструкції довелося розробляти і виготовляти вперше. Крім того, використання при проектуванні елементів стандартних конструкцій дозволяє оптимізувати і знизити загальні витрати по проекту.

У будь-якому випадку, залучення компанії RÖDER HTS HÖCKER в якості виконавця Вашого проекту забезпечить завершення проекту в термін і в рамках затвердженого бюджету. Будучи провідними експертами в цій галузі, ми можемо точно виконати всі вимоги клієнтів як для стандартної однорівневої конструкції так і для складних багаторівневих споруд, розрахованих на максимальні рівні вітрових і снігових навантажень.

Конструкції серії “Customs Designed” поділяються на кілька категорій, більш детально розглянути ви їх можете на офіційному сайті RÖDER HTS HÖCKER, або завантажити повний каталог продукції:

catalo_file
Зробіть наступний крок – зв'яжіться з нами сьогодні.

Ваше имя (обязательно)

Ваш e-mail (обязательно)

Ваш телефон (обязательно)

Тема (обязательно)

Сообщение (обязательно)

Файл