Конструкції F-Structure

Конструкції HÖCKER серії “F-Structure” представляють собою новаторську універсальну систему збірно-розбірних каркасно-тентових конструкцій і є одним з найбільш популярних типом однопрогонових конструкцій в своєму класі.

Тривале і безперервне технологічне вдосконалення дозволили конструкцій серії “F-Structure” стати основними конструкціями, що використовуються багатьма провідними світовими компаніями, що спеціалізуються в області організації громадських заходів та виставок. Модельний ряд конструкцій HÖCKER серії “F-Structure” включає різноманітні форми, розміри і конфігурації, що дозволяють оперативно реагувати на постійно мінливі вимоги ринку і споживачів.

Модельний ряд конструкцій включає однопрогонові конструкції шириною від 10,00 до 60,00 м. Висота по стіні – від 2,66 до 6,00 м. Якщо Вам потрібна конструкція зі стандартною двосхилим дахом, конструкція з загостреним верхом “High Peak”, шестикутні і восьмикутні форми, все це ви знайдете в серії “F-Structure.”

Як і вся продукція HÖCKER, конструкції серії “F-Structure” виготовляються з використанням найсучасніших і передових технологій і устаткування з ЧПУ, що забезпечує безперервність технологічного процесу і забезпечує неперевершену точність обробки. Всі елементи конструкцій виготовляються тільки з високоякісних європейських матеріалів і проходять строгий контроль якості, завдяки чому, на виході виходить високоякісне готовий виріб, яке гарантуватиме тривалу і ефективну експлуатацію.

Стандартну комплектацію конструкцій можна розширити шляхом додавання додаткових опцій, включаючи дверні системи, різні варіанти виконання стін і підлоги, системи освітлення і багато іншого

F Struct_схема

Конструкції серії “F-Structure” поділяються на кілька категорій, більш детально розглянути ви їх можете на офіційному сайті RÖDER HTS HÖCKER, або завантажити повний каталог продукції:

catalo_file
Зробіть наступний крок – зв'яжіться з нами сьогодні.

Ваше имя (обязательно)

Ваш e-mail (обязательно)

Ваш телефон (обязательно)

Тема (обязательно)

Сообщение (обязательно)

Файл