Конструкції Large Tent

Конструкції RÖDER HTS серії “Large Tent” прекрасно підходять для організації різних заходів, концертних і спортивних майданчиків, торгових і виставкових площ.

Модельний ряд конструкцій включає однопрогонові конструкції шириною від 10,00 до 60,00 м. Всі конструкції є модульними, крок між фермами – 5,00 м. Стандартний модуль може бути збільшений за рахунок додаткових секцій довжиною 5,00 м кожна.

Конструкції RÖDER HTS серії “Large Tent” мають різноманітні і численні варіанти конструктивного виконання, включаючи традиційну двосхилий дах, конструкції з загостреним верхом “High Peak”, шестикутні, восьмикутні, десятикутну, двенадцатіугольние форми, ексклюзивні конструкції типу Cathedral, Manhattan, а також конструкції з алюмінієвого профілю з використанням карбону і конструкції в формі зірки Starshape, виготовлення яких здійснюється за унікальною інноваційною технологією, запатентованою RÖDER HTS HÖCKER і не має світових податків.

В окрему категорію можна віднести преміум-конструкції Manhattan, які ідеально підходить для автосалонів, мобільних шоу-румів, організації залу прийомів для ВІП-заходів, кафе, ресторанів, іміджевих адміністративних будівель.

Конструкції пройшли добровільну сертифікацію ГОСТ Р. Всі основні елементи каркасів конструкцій виготовляються в Німеччині з високоміцного суцільнотягнутого анодованого алюмінієвого профілю. З’єднувальні елементи виконані з оцинкованої сталі. ПВХ покриття виготовлені з сертифікованого ПВХ-полотна з добавками, що перешкоджають горінню, відповідно до відповідно до міжнародних стандартів, включаючи DIN 4102 B1, BS 5438 / 7837DIN 4102, ГОСТ 30444-97 РП1 і ГОСТ Г1

Конструкції серії “Large Tent” можуть поставлятися в комплекті з різними конструкціями стін, дверима, воротами, перегородками, системами освітлення, опалення, кондиціонування і вентиляції.

Large Tent_схема

Конструкції серії “Large Tent” поділяються на кілька категорій, більш детально розглянути ви їх можете на офіційному сайті RÖDER HTS HÖCKER, або скачати повний каталог продукції:

catalo_file
Зробіть наступний крок – зв'яжіться з нами сьогодні.

Ваше имя (обязательно)

Ваш e-mail (обязательно)

Ваш телефон (обязательно)

Тема (обязательно)

Сообщение (обязательно)

Файл