Конструкції Military

Компанія RÖDER HTS HÖCKER – лідер в області розробки і виготовлення високоякісних швидкомонтованих каркасно-тентових конструкцій (БКК) для збройних сил, а також для організацій, задіяних у сфері надання гуманітарної допомоги і допомоги при надзвичайних ситуаціях.

Наш унікальний досвід у даній специфічній сфері застосування збірно-розбірних конструкцій в поєднанні з безперервним технологічним вдосконаленням і випробуваннями продукції в жорстких реальних умовах, допомагають нам пропонувати на ринку все більш надійні і ефективні системи швидкого розгортання.

Продукція RÖDER HTS HÖCKER дозволяє отримати повний захист від впливу зовнішніх факторів (сніг, дощ, вітер, пісок, і сонячне випромінювання). Широкий асортимент швидкомонтованих конструкцій дозволяє отримати збірно-розбірні криті простору придатні для різноманітних варіантів використання, включаючи житлові площі, кухні, їдальні, склади, авіаційні ангари, цехи, складські приміщення і багато іншого.

Системи швидкомонтованих каркасно-тентових конструкцій мають різні розміри, розраховані як на вузьке, так і багатоцільове застосування, для захисту персоналу та обладнання.

Швидкомонтовані конструкції RÖDER HTS HÖCKER діляться на сім категорії: конструкції для техобслуговування, конструкції для проживання, багатоцільові конструкції, конструкції для надання допомоги в надзвичайних ситуаціях, надувні намети, полегшені на карбоновому каркасі і намети супер-швидкого розгортання

Одним з основних напрямків діяльності компанії RÖDER HTS HÖCKER є каркасно-тентові конструкції для військових і гуманітарних цілей. Крім поставки самої збірно-розбірний конструкції, компанія може на вимогу поставити конструкцію з включеною в неї організацією освітлення, розподілу електроенергії та системи опалення, вентиляції та кондиціонування повітря. Монтаж конструкцій для військових і гуманітарних цілей здійснюють кваліфіковані монтажні групи, що знаходяться по всьому світу і здійснюють як повне управління проектами, так і консультування з ним.

Конструкції серії “Millitary” поділяються на кілька категорій, більш детально розглянути ви їх можете на офіційному сайті RÖDER HTS HÖCKER, або завантажити повний каталог продукції:

catalo_file
Зробіть наступний крок – зв'яжіться з нами сьогодні.

Ваше имя (обязательно)

Ваш e-mail (обязательно)

Ваш телефон (обязательно)

Тема (обязательно)

Сообщение (обязательно)

Файл