Конструкції Multi-Level

Багаторівневі системи збірно-розбірних конструкцій RÖDER HTS HÖCKER забезпечують отримання максимального внутрішнього простору в випадках, коли необхідно заощадити площа забудови.

Багаторівневі конструкції поставляються як в двох, так і триповерховому варіантах. З точки зору архітектурних форм, такі споруди можуть бути виконані з двосхилим, напівкруглої дахом, а так само з загостреним верхівкою.

Модульний принцип багаторівневих споруд дає можливість встановлювати дані конструкції в різних конфігураціях, формах і розмірах відповідно до необхідних заходами і умовами місцевості. Наприклад, проекція верхнього рівня може дзеркально відображати нижній рівень. В якості альтернативи, можна побудувати конструкції на верхньому рівні меншого розміру, тим самим створивши прекрасний балкон для глядачів, з якого можна насолоджуватися видом. Крім того, наша компанія пропонує Багаторівневі конструкції преміум-класу з лінійки “Манхеттан”, таке будівля не отличимо від капітальної будови, але в той же час володіє всіма перевагами збірно-разборгой конструкції. Ідеально підходить для організації залу прийомів для ВІП-заходів, кафе, ресторанів, іміджевих адміністративних будівель. Компанія Редер ХТС має світовий досвід будівництва тимчасових терміналів аеропортів з використанням, в тому числі, багаторівневих конструкцій.

Крім того, модульна система багаторівневої конструкції означає, що фактична довжина конструкції не обмежена.

Незалежно від того, де використовуються наші багаторівневі конструкції – в гольфі, тенісі, скачках, мотоспорт або будь-яких інших заходах, вони завжди дуже виграшно виглядають.

Багаторівневі конструкції пропонуються з різними допоміжними приладдям, як для додаткового поліпшення зовнішнього вигляду, так і для розширення функціональності конструкції. У число допоміжних приладдя входять ізольовані наповнені повітрям покриття для дахів THERMO: цей новаторський продукт покращує теплові характеристики, скорочуючи тим самим необхідну потужність по опаленню та кондиціювання повітря. Плюс касетні тверді системи стін з АБС-пластику і скла, одностулкові і двостулкові дверні блоки, внутрішні та зовнішні сходи, балюстради, системи підлог верхнього і нижнього рівнів, декоративна обшивка і багато іншого.

multilevel_схема

Конструкції серії “Multi-Level” поділяються на кілька категорій, більш детально розглянути ви їх можете на офіційному сайті RÖDER HTS HÖCKER, або завантажити повний каталог продукції:

catalo_file
Зробіть наступний крок – зв'яжіться з нами сьогодні.

Ваше имя (обязательно)

Ваш e-mail (обязательно)

Ваш телефон (обязательно)

Тема (обязательно)

Сообщение (обязательно)

Файл