Конструкції серії Пагода

Конструкції серії Пагода компанії RÖDER HTS HÖCKER дозволяють створювати привабливі з архітектурної точки зору і міцні форми дахів. Поряд з простотою збірки і досконалим якістю виготовлення, область застосування конструкцій серії Pagoda дуже широка.

Конструкції поставляються в вигляді квадратних модулів з товщиною стінки від 3,00 до 20,00 м. Конструкції серії Пагода є ідеальним рішенням для проведення різних прийомів і заходів, можуть з’єднуватися між собою за допомогою вбудованих зливових стикувальних систем, утворюючи композиції будь-якої довжини і форми, що в свою чергу посилює візуальний ефект проведеного заходу.

RÖDER HTS HÖCKER виробляє конструкції серії Pagoda п’яти видів:

Nizza Pagoda.
Основним несучим профілем в каркасах конструкцій є алюмінієвий анодований 3-х канальний профіль (розмір 63/63/2 мм). Модельний ряд NIZZA включає конструкції розміром 3,00, 4,00 і 5,00 м. Висота по стіні – 2,5 м.

London Pagoda.
Основним несучим профілем в каркасах конструкцій є алюмінієвий анодований 3-х канальний профіль (розмір 94/48/3 мм). Застосування даного профілю дозволяє забезпечити рівень вітрового навантаження в 80 км / ч. Модельний ряд LONDON включає конструкції розміром 3,00, 4,00, 5,00 і 6,00 м. Висота по стіні – 2,3 м. Установка конструкцій вимагає мінімальних трудовитрат і є ідеальним рішенням для орендних підприємств по всьому світу.

Large Pagoda.
Основним несучим профілем в каркасах конструкцій є алюмінієвий анодований 4-х канальний профіль (розмір 130/70/3 мм). Модельний ряд LARGE включає конструкції розміром 8,00, 10,00, 12,00, 15,00 і 20,00 м. Висота по стіні – 2,40 і 3,00 м. Ці конструкції прекрасно підходять для організації вхідних груп, допоміжних зон і самостійних об’єктів при проведенні різних заходів – презентаційні зони, зони кейтерингу, зони відпочинку, приміщення для кейтерингу, технічні приміщення і т.д. Тож не дивно, що конструкції LARGE Pagoda стали хітом продажів по всьому світу.

Авангард Pagoda.
Конструкція відноситься до Преміум класу, стандартно поставляється з горизонтальним панорамним склінням і стилізованої двостулковими дверима. Основним несучим профілем в каркасах конструкцій є матовий алюмінієвий профіль (розмір 122/122/5 мм). Модельний ряд включає конструкції розміром 5,00 і 10,00 м. Висота по стіні – 3,17 м.

Ріміні Pagoda.
Конструкція так само відноситься до Преміум класу, має елегантні формами за рахунок зовнішнього несучої частини даху. Основним несучим профілем в каркасах конструкцій є алюмінієвий профіль (розмір 130/70/3 мм). Модельний ряд включає конструкції розміром 5,00 і 10,00 м. Висота по стіні – 2,4 і 3,0 м.

Конструкції пройшли добровільну сертифікацію ГОСТ Р. ПВХ покриття виготовлені з сертифікованого ПВХ-полотна з добавками, що перешкоджають горінню, відповідно до відповідно до міжнародних стандартів, включаючи DIN 4102 B1, BS 5438 / 7837DIN 4102, ГОСТ 30444-97 РП1 і ГОСТ Г1. всі конструкції серії Pagoda стандартно поставляються в вигляді каркаса конструкції в комплекті з ПВХ покриттям білого кольору. Стандартну комплектацію можна розширити шляхом додавання однієї або декількох додаткових опцій, включаючи дверні системи, навісні козирки, різні варіанти виконання стін і підлоги і багато іншого.

Pagoda_схема

Конструкції серії “Pagoda” поділяються на кілька категорій, більш детально розглянути ви їх можете на офіційному сайті RÖDER HTS HÖCKER, або завантажити повний каталог продукції:

catalo_file
Зробіть наступний крок – зв'яжіться з нами сьогодні.

Ваше имя (обязательно)

Ваш e-mail (обязательно)

Ваш телефон (обязательно)

Тема (обязательно)

Сообщение (обязательно)

Файл