Конструкції Party Tent

Намети для заходів RОDER HTS серії “Party Tent”. завоювали популярність серед провідних орендних і event компаній по всьому світу. Успіх даних конструкцій обумовлений численними факторами: повна взаємозамінність і функціональна сумісність елементів конструкцій, що входять в серію, легкість навантаження, зберігання і транспортування, простота і висока швидкість збірки і монтажу – все це робить конструкції одними з найбільш зручних у використанні. Намети цієї серії ідеально підходять в якості весільних наметів, використовуються в якості кафе, а так само встановлюються для збільшення площі та створення літніх майданчиків готелів та ресторанів.

Модельний ряд конструкцій включає однопрогонові конструкції шириною 3,00, 4,00, 5,00, 6,00, 8,00, 9,00 і 10,00 м. Стандартна висота по стіні – 2,30 м. Всі конструкції є модульними , крок між фермами – 3,00 і 5,00 м. Стандартний модуль може бути збільшений за рахунок додаткових секцій довжиною 3,00 і 5,00 м кожна.

Конструкції RÖDER HTS серії “Party Tent” мають різноманітні і численні варіанти конструктивного виконання, включаючи традиційну двосхилий дах, конструкції з загостреним верхом “High Peak”, шестикутні і восьмикутні форми.

Конструкції пройшли добровільну сертифікацію ГОСТ Р. Всі основні елементи каркасів конструкцій виготовляються в Німеччині з високоміцного суцільнотягнутого анодованого алюмінієвого профілю. З’єднувальні елементи виконані з оцинкованої сталі. ПВХ покриття виготовлені з сертифікованого ПВХ-полотна з добавками, що перешкоджають горінню, відповідно до відповідно до міжнародних стандартів, включаючи DIN 4102 B1, BS 5438 / 7837DIN 4102, ГОСТ 30444-97 РП1 і ГОСТ Г1.

Конструкции серии “Party Tent”. могут поставляться в комплекте с различными ограждающими конструкциями стен, дверьми, воротами, перегородками, системами освещения, отопления, кондиционирования и вентиляции.

Party Tent_схема

Конструкції серії “Party Tent” поділяються на кілька категорій, більш детально розглянути ви їх можете на офіційному сайті RÖDER HTS HÖCKER, або скачати повний каталог продукції:

catalo_file
Зробіть наступний крок – зв'яжіться з нами сьогодні.

Ваше имя (обязательно)

Ваш e-mail (обязательно)

Ваш телефон (обязательно)

Тема (обязательно)

Сообщение (обязательно)

Файл