Конструкції Sport

Серія MUTLI-SPORTS STRUCTURES від компанії RÖDER HTS HÖCKER включає лінійку збірно-розбірних модульних конструкцій, призначених для різноманітних спортивних заходів, які дозволяють займатися спортом протягом усього року.

Є конструкції необмеженої довжини з наступною стандартною шириною прольоту: 10, 15, 18, 20, 25, 30, 37 і 40 м. Ці стандартні конструкції розбиті на категорії: малі, середні та великі конструкції. На додаток до стандартних розмірів наші спортивні споруди можна зробити відповідно до вимог замовника і умовами місця установки. Наприклад, з огляду на місцеві вітрові та снігові навантаження або особливі вимоги до критого спортивного спорудження, можна запропонувати спеціальну ширину і довжину будівлі, а також кут нахилу даху.

Multi-Sports Structures поставляються з двома різними варіантами покрівлі: стандартна одношарова ПВХ дах і надувна термоізольована двошаровий ПВХ дах “THERMO”. Обидва варіанти покрівлі виготовляються з міцної і довговічної ПВХ тканини промислового якості, яка пропускає денне світло, дозволяючи значно знизити витрати на освітлення.

Конструкції можуть поставлятися в комплекті з різними конструкціями стін, дверима, воротами, перегородками, системами освітлення, опалення, кондиціонування і вентиляції.

У порівнянні з традиційними методами будівництва конструкції серії Multi-Sports Structures компанії RÖDER HTS HÖCKER володіють численними перевагами, які не слід випускати з уваги. У їх число входить: значна економія витрат, гарантовані фіксовані загальні витрати на проект, швидке виготовлення і монтаж. Крім того, на відміну від традиційних будівель, наші конструкції повністю збірно-розбірні і тому їх можна продати, змінити конфігурацію або перемістити на інший майданчик.

При терміні служби більше 20 років конструкції Multi-Sports Structure є довгострокову, але виправдану інвестицію. Економте час і мінімізуйте витрати за допомогою збірно-розбірних систем спортивних конструкцій від компанії RÖDER HTS HÖCKER.

Конструкції пройшли добровільну сертифікацію ГОСТ Р. ПВХ покриття виготовлені з сертифікованого ПВХ-полотна з добавками, що перешкоджають горінню, відповідно до відповідно до міжнародних стандартів, включаючи DIN 4102 B1, BS 5438 / 7837DIN 4102, ГОСТ 30444-97 РП1 і ГОСТ Г1.

sport_схема

Конструкції серії “Sport” поділяються на кілька категорій, більш детально розглянути ви їх можете на офіційному сайті RÖDER HTS HÖCKER, або завантажити повний каталог продукції:

catalo_file
Зробіть наступний крок – зв'яжіться з нами сьогодні.

Ваше имя (обязательно)

Ваш e-mail (обязательно)

Ваш телефон (обязательно)

Тема (обязательно)

Сообщение (обязательно)

Файл