AMBIENCE ™

З 2012 року AMBIENCE™ успішно реалізує проекти з установки і здавання в оренду тентових конструкцій для заходів різного рівня складності та різних масштабів в будь-яких кліматичних умовах.

З 2015 року AMBIENCE™ є офіційним представником в Україні RÖDER HTS HÖCKER™ (Німеччина), світового лідера в області розробки та виробництва швидкозбірних конструкцій.

Для втілення будь-якої Вашої ідеї ми зможемо знайти оптимальне рішення. У нас великий досвід обслуговування кінофестивалів, виставок, конференцій, весіль, презентацій, концертів і багатьох інших заходів.

Web

AMBIENCE™.
Наша основна мета – надати якісний сервіс для наших клієнтів!
Єдиний колектив компанії Ambience складається з професіональної команди: забудовників, дизайнерів, проектувальників, менеджерів по роботі з клієнтами, рекламно-маркетингового відділу, менеджера з рішення територіальних питань.

__logo tentiq

Торгова марка HTS|Tent iQ™™ GmbH.
Високоякісні вироби від компанії, якій Ви можете довіряти!

Компанія HTS|Tent iQ™ спеціалізується на розробці, виробництві та реалізації тимчасових збірно-розбірних конструкцій. Область застосування конструкцій HTS|Tent iQ™ надзвичайно широка – проведення виставок, концертів, корпоративних заходів, організація кафе, ресторанів, торгово-розважальних комплексів, зведення спортивних об’єктів, складських і промислових споруд, об’єктів для армії та багатого іншого.